Vážený zákazníci, mrzí nás, že naša prevádzka v Auparku musela byt s organizačných dôvodov zrušená. Otvorená ostane prevádzka v Avione, kde môžete dostať profesionálny servis ohľadom navigácii Garmin. V prípade, že budete mať akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás na:

aupark.navigacia@gmail.com

alebo

0944 390 627

Ďakujeme Vám za pochopenie a veríme, že aj touto formou budeme naďalej bližšie k Vám.

 

S pozdravom

Martina Weissová, Váš predajca


Sme malinká predajnička, ktorá funguje v nákupnom centre Aupark hádam od jeho úplneho otvorenia. Špecializujeme sa na predaj GPS systémov a doplnkov k nim. Našim hlavným krédom je byť vždy k zákazníkovi ústretový a poradiť mu najlepšie ako vieme pri kúpe navigačného prístroja.


Poskytujeme aj služby pre už existujúcich zákazníkov a taktiež vernostné odmeny pre stálych zákazníkov.

Na našej stránke najdete vždy všetky informácie o najnovších akciach, novinkách na predajni ohľadom produktov, informácie o mapách, môžete sem adresovať Vaše pochvaly a taktiež sťažnosti (aj to sa stáva, nie všetko je ideálne :)) a veľa iného.

Veríme, že budeme prvá stránka, kam zablúdite ešte pred tým, ako sa rozhodnete zakúpiť si navigáciu

 

                                                                                                                                                Váš team Navigácia Aupark

 

Novinky

Medzinárodný beh Devín - Bratislava - My a Garmin Forerunner 405CX budeme pri tom!

05.04.2011 13:50
Rozhodli sme sa, že vzhľadom na Váš rastúci záujem o turistické a fitness produkty, začneme ich pre Vás testovať a prinášať nové informácie z ich praktického využitia. Ako prvé sme sa rozhodli otestovať fitness hodinky s GPS príjmačom Garmin Forerunner 405CX a to priamo na Medzinárodnom behu Devín...

Nová aktualizácia od Garmin - City Navigator Europe 2011.40

31.03.2011 00:46
Aktualizujte svoje mapy! Však je to také jednoduché a vychádzajú každé tri mesiace. Teraz je  dispozícii nová mapa City Navigator Europe 2011.40. Tak neváhajte a prídite do našej predajne v Auparku, kde si môžete lacno a jednoducho vybaviť aktuálne mapy do Vášho Garminu.

Dobré správy pre motorkárov - doživotné aktualizácie!

26.03.2011 11:25
Na predajňu nám dorazili dlho očakávané modely Garmin zumo 220 a zumo 660. Tieto navigácie sú určené špeciálne pre motorkárov svojimi funkciami, odolnosťou a výbavou. A teraz môžu byť pre motocyklistov príťažlívé aj cenou, aj pribalením doživotnej aktualizácie máp. Garmin nuvi 660 ... 679 € aj s...

Nový tovar na predajni

24.03.2011 13:59
Chceli by sme Vás informovať, že nám dnes došiel očakávaný tovar aj veľkým množstvom noviniek. V ponuke budeme mať až 5 produktov s doživotnými aktualizáciami a mno navigácii za znížené ceny oproti konkurencii. Zastavte sa u nás, tešíme sa na Váš nákup.

Webová prezentácia bola spustená

24.03.2011 13:58
Dnes bola spustená naša nová webová prezentácia. V tomto článku popíšte, prečo ste spustili novú prezentáciu a čo prinesie návštevníkom. Uveďte, aké máte ciele s projektom a čo prinesie užívateľom. Pokúste sa návštevníkom stručne a jasne vysvetliť, prečo by sa na túto stránku mali pravidelne...